Profesionální překlady
a tlumočení

Profil společnosti

 

Azra nabízí komplexní překladatelský a tlumočnický servis ve více než 60 jazycích. Mezi nejčastěji poskytované služby patří překlady dokumentů z různých oborů a překlady webových stránek, přepisy a překlady audio a videonahrávek, a simultánní i konsekutivní tlumočení.

Naše společnost vznikla v roce 2004 a za dobu své existence si na překladatelském a tlumočnickém trhu vydobyla významné postavení. Služby, které našim zákazníkům poskytujeme, jsou komplexní a vždy dosahují vysoké kvality. Nabízíme bezkonkurenční ceny a využíváme pouze ověřených překladatelů s dlouholetou zkušeností v oboru – v současnosti spolupracujeme s 2 000 překladateli a tlumočníky z celého světa. Poptávky vyřizujeme okamžitě po obdržení a objednávky dokážeme uspokojit expresně. I velkoobjemové zakázky jsme schopni zpracovat v krátkém termínu a výstupy vždy odevzdáváme včas.

Věříme, že nejlepší reklamou je osobní doporučení. Naši dobrou práci dokládá celá řada pozitivních ohlasů od našich zákazníků a dlouhý referenční seznam, který na jedné straně zahrnuje důležité veřejnoprávní instituce, velké mezinárodní a nadnárodní společnosti, které se na nás pravidelně a často obracejí, a na straně druhé i malé lokální firmy a jednotlivce, kteří naše služby využívají spíše jen příležitostně.

Při práci se řídíme přáním zákazníka a naše služby šijeme na míru jeho potřebám. Stálým zákazníkům a při větším objemu zakázky nabízíme zajímavé slevy. Samozřejmostí je zachování absolutní důvěrnosti informací.